Mercan A.Ş. Yasal Uyarı

www.mercanas.com alan adı altında bulunan bu web sitesinin yapımı ve bakımı, merkezi İstanbul, Türkiye'de bulunan Mercan Şirketler Topluluğu'na aittir. Bu web sitesinin kullanımında aşağıdaki kullanma koşulları geçerlidir. Kullanma koşullarını uygun bulmadığınız taktirde, bu web sitesini kullanmamanız gerekir.

Bu web sitesini kullanmanız, kullanma koşullarını kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Mercan Şirketler Topluluğu dilediği zamanlarda bu kullanma koşullarını değiştirebilir. Yeni kullanma koşulları o tarihten itibaren geçerli olmak üzere uygulanır. Bu kullanma koşullarının değişip değişmediğini kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır.

Yasal Sorumluluk Reddi

Mercan Şirketler Topluluğu, her ne türde olursa olsun, bu web sitesinin kullanımı veya bu web sitesinin geçici olarak kullanılamaması sonucu ortaya çıkabilecek ya da ilgisi olan, doğrudan veya dolaylı her türlü zararla ilgili olarak sorumluluk kabul etmeyecektir. Bu web sitesinin yapımı ve bakımında, azami gayret sarf edilecektir, ancak olası hatalar, eksiklikler ve/veya yanlışlıklar için her ne şekilde olursa olsun garanti verilmez ve her ne şekilde olursa olsun asla mesuliyet kabul edilmez.

Mercan Şirketler Topluluğu aynı zamanda bu web sitesinin aralıksız işler durumda olacağını ve/veya bağlantılı sunucuların her ne şekilde olursa olsun hatasız çalışacağını garanti etmez.

Bu web sitesindeki bilgilerin kaynağı Mercan Şirketler Topluluğu veya üçüncü taraflardır. Mercan Şirketler Topluluğu bu bilgilerin doğruluğuna ve/veya noksansızlığına dair herhangi bir garanti vermez ve sorumluluk kabul etmez.

Bu web sitesindeki bilgilerin her hakkı mahfuzdur. Sizin de kullanıcı olarak bu bilgiyi, sahibinin önceden yazılı izni olmaksızın dağıtmanız, satmanız, çoğaltmanız veya herhangi bir şekilde değiştirmeniz yasaktır.

Mercan Şirketler Topluluğu, üçüncü tarafların haklarının ihlali durumunda bilgiyi gizlemek ve web sitesinden bilgi kaldırmak hakkına sahiptir.

Link'ler

Ziyaretçilere kolaylık olması bakımından bu web sitesinde üçüncü şahısların mülkiyetinde ve/veya onlar tarafından işletilen web sitelerine ve/veya kaynaklara ait linkler bulunmaktadır.

Her ne şekilde olursa olsun bunlarda verilen bilgi, hizmet ve/veya teslimatla ilgili olarak ve aynı zamanda bu diğer web sitelerinin ve/veya kaynakların gizlilik haklarının ihlali veya ulaşılabilirliği ile ilgili hiç bir şekilde sorumlu ve/veya muhatap değiliz.

Gizlilik ilkerlerimiz hakkında detaylı bilgi için Gizlilik Bildirimi bölümüne bakabilirsiniz.

Uygulanacak Yasa

Belirtilen kullanım koşullarının geçerli olduğu bu web sitesinin kullanımında Türkiye Cumhuriyeti yasaları uygulanacaktır. Her ne şekilde olursa olsun bu web sitesinin kullanımıyla ilgili olarak Mercan Şirketler Topluluğu ile ilgili oluşacak fikir ayrılıklarının çözülmesinde T.C. İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.
Mercan Şirketler Topluluğu
1964 - 2024